Szanowni Członkowie i Mieszkańcy Spółdzielni!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że działalność Naszej Spółdzielni polegająca na aktywnym włączeniu się do projektu budowy mieszkań lokatorskich w ramach Narodowego Programu Mieszkaniowego została pozytywnie zaopiniowana przez Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych RP w Warszawie.

W trakcie zorganizowanego w dniu 17 maja 2018 r. Walnego Zgromadzenia Członków Spółdzielni mieliśmy zaszczyt gościć propagatorów spółdzielczego budownictwa lokatorskiego w Polsce, w osobie Pana dr Jerzego Jankowskiego Przewodniczącego Zgromadzenia Ogólnego Krajowej Rady Spółdzielczej i jednocześnie Prezesa Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych RP w Warszawie oraz w osobie Pana Tomasza Wągrowskiego Pełnomocnika Zarządu do spraw budowy mieszkań lokatorskich.

Członkowie Spółdzielni mieli możliwość uzyskania wielu istotnych informacji związanych z budownictwem lokatorskim od przybyłych gości, a także dotyczących prowadzonych przez Zarząd działań  mających na celu wdrożenie programu budowy mieszkań lokatorskich w naszych zasobach. Realizacja założeń budownictwa spółdzielczego jest jednym z najważniejszych celów działalności każdej spółdzielni mieszkaniowej w Polsce oraz wynika z Wieloletniej Strategi Rozwoju naszej Spółdzielni.