W dniu 21 marca b.r. odbyło się zebranie Osiedla Reja, które obejmuje część zasobów należących do Spółdzielni. Zebranie zorganizował Przewodniczący Zarządu Osiedla nr 9 Pan Eryk Kowcuń wraz z Zarządem osiedla, a uczestniczyli w nim Burmistrz Miasta i Gminy Pleszew Pan Marian Adamek, radni miejscy oraz członkowie Rady Nadzorczej i Zarządu Spółdzielni. W trakcie spotkania przedstawiona została prezentacja dotycząca wydatków oraz przeprowadzonych inwestycji w roku 2016 na terenie miasta i gminy Pleszew, a także zaplanowanych działań na rok bieżący. Przewodniczący Zarządu Osiedla Reja przedstawił jakie remonty zostały wykonane na terenie osiedla w roku 2016 ze środków budżetu osiedla połączonego z dofinansowaniem ze środków spółdzielni. W związku z przygotowywaniem planu remontów na rok 2018 Przewodniczący Zarządu Osiedla poprosił zebranych o zgłaszanie propozycji dotyczących potrzeb remontowych na osiedlu.

W trakcie rozmów toczących się z mieszkańcami osiedla wyjaśniono kwestie utworzenia dodatkowych miejsc parkingowych na osiedlu oraz omówiono problematykę segregacji śmieci.

W związku z powyższym Zarząd Spółdzielni ponownie apeluje do mieszkańców zasobów spółdzielczych by przestrzegali zasad segregacji oraz dziękuje osobom, którym nie są obojętne zarówno ochrona środowiska, jak i finanse mieszkańców.